O nás

ELLRI s.r.o. je českou výrobní firmou působící od roku 1992 v oboru výroby spoilerů a jiných plastových doplňků na osobní automobily. Svýmsortimentem zabezpečuje potřeby motoristického trhu v oblasti karosářského tuningu: kryty prahů, lemy blatníků, křídla a štíty (popř. se světlem), přední i zadní spoilery, masky, nasávače, výdechy atp.

    Firma ELLRI s.r.o. se dlouhodobě orientuje na formu prodeje, která je realizována přes rozsáhlou síť servisů, autosalónů a prodejen autodoplňků po celém území České republiky. Firma se rovněž zabývá exportem a to do zemí EU a střední a východní Evropy. Obchodními partnery firmy jsou rovněž specializovaní dealeři. K hlavnímu zaměření firmy patří co nejširší nabídka sortimentu dané oblasti.

 Tuning díly za skvělé ceny, laminátové tuning díly

 

Odborní pracovníci firmy ELLRI s.r.o. využívají moderní technologie:

   - vakuového tváření plastů

   - vyztužení plastů skelným vláknem se sendvičovým jádrem 

   - RTM technologie

    

Výroba tuning dílů Tuning díly škoda a další Ellri

   

Na tyto progresivní metody jsou použity materiály od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců a dodavatelů. U technologie vakuového tváření plastů je materiál zpětně recyklován. Používání těchto technologií je zárukou tvarové a rozměrové stálosti našich výrobků.

    Firma ELLRI s.r.o. vytváří obchodním partnerům takové obchodní podmínky, které jim umožňují co nejefektivnější spolupráci se svým distributorem. Mezi tyto podmínky patří široký výběr sortimentu. Rozsahem nabídky tak umožňuje svým partnerům jedinečnou možnost nákupu z jednoho zdroje. Nedílnou součástí této nabídky jsou výhodné ceny, co nejlevnější doprava zboží a propagační materiál. Tomu je přizpůsobena veškerá logistika na přepravu zboží a služeb. Pro dlouhodobé partnery je zpracován program s individuálním přístupem.

 

Ellri tuning díly

   

Systém marketingové podpory umožňuje nejen informovat dealery o všech podstatných novinkách, ale pečuje také o to, aby měli novinky co nejdříve k dispozici. Obchodní partneři firmy ELLRI s.r.o. jsou průběžně seznamováni s novými produkty, novými cenami, či speciálními akcemi na podporu prodeje. 

Sídlo firmy je v Ostravě, kde jsou situovány i výrobní a skladové prostory a firemní prodejna. Ze srovnatelné konkurence máme nejrozsáhlejší produktovou nabídku. Odběratelům jsou poskytovány odborně-technické poradenství o produktech a také veškeré obchodní informace o výrobcích. Firma klade důraz na služby svým obchodním partnerům.

Dosavadní úspěšné postupy a vhodně volená orientace na potřeby a požadavky motoristické veřejnosti nás zavazuje ke zkvalitňování a rozšiřování výroby.

 

Ellri kontaktEllriEllri